Uroczystość ślubna jest na pewno jednym z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdego z nas. Taki moment zachowuje się w pamięci na całe życie. Wobec tego powinno się te wzruszające chwile oraz szaloną imprezę uchwycić na video. spora część jednak młodych par rezygnuje z kamery na swoim ślubie. Powodów jest kilka –spróbujemy się nad tym zastanowić.
Odtwarzanie godzinnego ślubu staje się męczące, a patrzenie na konsumujących przy stole biesiadników przyprawia Cię o ból głowy? To nie jest już kłopotem. Kiedyś trudnością było zmontowanie porządnego filmu ze ślubu. Współczesne możliwości dostarczają nam jednak duże pole do popisu. Wystarczy poprosić kamerzystę o zmontowanie 15 minutowego filmu z kluczowych chwil ślubu.
Panuje przekonanie, że nagrywanie filmu na ślubie i weselu musi być sporym kosztem. Firmy mają bogatą ofertę dostosowaną do nabywców, którzy chcą więcej zainwestować w swoją pamiątkę filmową i o tych, którzy chcieliby uniknąć niepotrzebnych wydatków. Wystarczy się tylko dokładnie rozejrzeć wśród ofert branży filmów ślubnych i wytypować tą, która spełni Twoje oczekiwania i nie obciąży zbytnio Twojego portfela.
Myślisz, że nagranie filmowe nie odda tej szczególnej atmosfery jaka była na weselu? Nic podobnego. Przyzwoicie zmontowany film odda minimalny nawet drobiazg i odnowi Twoje wspomnienia. Teraz tylko będziesz szukać okazji do obejrzenia ślubu. Nagrania z ceremonii możesz też w prosty i dogodny sposób użyczyć swoim gościom, którzy z pewnością chętnie przypomną sobie klimat tamtych chwil.
Już pewno nie masz żadnych wątpliwości czy kamera na ślubie i weselu jest celowa.
Zobacz: taśmy atłasowe.

Tags: , , ,